OKULARY DLA CIEBIE

   
mgr Armin Lach mgr Katarzyna Lach
OPTYK - OPTOMETRYSTA OPTYK
 

Dwuosobowa rodzinna firma OPTYK LACH działa w Tarnowskich Górach od 1992 r., ale tradycje w zawodzie optyka okularowego sięgają lat 40-tych ub. wieku. Właściciel zakładu mgr Armin Lach optyk - optometrysta ukończył studia w zakresie optometrii na Akademii Medycznej w Poznaniu.

Polecamy profesjonalne badanie wzroku w zakresie doboru szkieł do okularów, bez zapisów codziennie od 9.00 do 18.00, w soboty od 9.00 do 13.00. Przy zamówieniu kompletnych okularów, druga oprawka gratis (z wybranej kolekcji, według aktualnej promocji).

Mamy w ofercie wszelkie szkła okularowe dostępne na rynku krajowym i zagranicznym: szklane i plastykowe, barwione i fotochromowe, super cienkie, progresywne i dwuogniskowe, specjalnie utwardzone i z powłokami antyrefleksyjnymi.

Ekskluzywna kolekcja opraw zadowoli każde gusta.

Soczewki kontaktowe z różnych firm sprowadzamy maksymalnie w ciągu 48 godzin.

 

 U nas zbadasz wzrok i kupisz modne okulary

Zapraszamy
Postaw na dobre widzenie

 

   

Gliwice: zajęcia praktyczne w szkole optycznej w 1942 r.

Na zdjęciu z tyłu – Jan Lach.

Nowa Ruda (dolnośląskie): witryna zakładu optycznego Jana Lacha w 1962 r.

   

   

Nowa Ruda (dolnośląskie): Jan Lach w swoim zakładzie optycznym w 1982 r.

Rektorat Akademii Medycznej w Poznaniu, 1997 r.  Armin Lach (po lewej), uroczyście odbiera świadectwo ukończenia pierwszego rocznika studiów w zakresie optometrii. Z tyłu profesor Bolesław Kędzia – twórca nauczania optometrii w Polsce na poziomie studiów wyższych.

   

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ